REDACTIE KNACK WEEKEND.BE

Raketstraat 50 (bus 3)

1130 Haren-Brussel

Lifestyle

Lotte Philipsen (lotte.philipsen@knack.be)

Anke Wauters (anke.wauters@knack.be)

Laura Dhaese (laura.dhaese@knack.be)

Culinair

Jorik Leemans (jorik.leemans@knack.be)

Reizen

Maaike Schwering (maaike.schwering@knack.be)

REDACTIE KNACK WEEKEND MAGAZINE

Raketstraat 50 (bus 3)

1130 Haren-Brussel

02-702 45 41

weekend@knack.be

Hoofdredacteur

Ruth Goossens (ruth.goossens@knack.be)

Redactiecoördinator

Martine De Koker (martine.de.koker@knack.be)

Eindredactie

Nathalie Cardon (nathalie.cardon@knack.be)

Ilse Ceulemans (ilse.ceulemans@knack.be)

Ignace Van Nevel (ignace.van.nevel@knack.be)

Annelies Waegemans (annelies.waegemans@knack.be)

Mode

Ellen De Wolf (ellen.de.wolf@knack.be)

Beauty

Franciska Bosmans (franciska.bosmans@knack.be)

Wonen

Piet Swimberghe (piet.swimberghe@knack.be)

Amélie Rombauts (amélie.rombauts@knack.be)

Reportage

Nathalie Le Blanc (nathalie.le.blanc@knack.be)

Wim Denolf (wim.denolf@knack.be)

Elke Lahousse (elke.lahousse@knack.be)

Reizen

Elke Lahousse (elke.lahousse@knack.be)

Artdirector

Evi De Coster

Vormgeving

Valérie Machtelinkx

Tom Peeters

Drukkerijredactie

Joost Decorte

Documentatie & lezersservice

Krist Weytjens (krist.weytjens@knack.be)

Abonnementenservicelijn

E-mail: info@abonnementen.be

Beheer hier uw abonnement

tel 078 35 33 10

Reclameregie

Roularta Media,
Z.1. Researchpark 120,
1731 Zellik,
Tel. 02 467 56 11,
Fax 02 467 57 57.

NATIONALE RECLAME REGIE

Algemeen Directeur

Philippe Belpaire (philippe.belpaire@roularta.be)

Account Director

Mireille De Braekeleer (mireille.de.braekeleer@roularta.be)

Account Director News

Karina Jacobus (karina.jacobus@roularta.be)

Account Director Rubrieksadvertenties

Sandra Seghers (sandra.seghers@roularta.be)

Weekend Knack, Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare Tel. 051 26 61 11, Fax 051 26 68 66.

Directeur magazines

Jos Grobben (jos.grobben@roularta.be)

Uitgever

Fabienne Willaert (fabienne.willaert@roularta.be)

Promotiemanager

Astrid Maes (astrid.maes@roularta.be)